"mükemmel bir adam değildi ama benimdi." -friends

Kevin (Probably) Saves the World

- 1. sezon 8. bölüm
Chrysalis
Reklamı Geç


Çeviri Notları:
Sopu Can : Andy Warhol tarafından 1962 yılında üretilmiş bir sanat eseridir. Her biri 50,8 x 40,6 cm. boyutunda olan ve üzerine yapıldığı dönemde Campbell Soup Company (Campbell Çorba Şirketi) tarafından piyasaya sürülmüş çorba konserveleri çeşitlerinin resmedildiği 32 tuvalden oluşur. Otuz iki resmin her biri, gölgeselWölfflin[›] olmayan tarzda, yarı mekanik bir baskıresim yöntemi olan serigrafi ile yapılmıştır. Campbell's Soup Cans resimlerinin popüler kültür temasına dayanması ABD'de pop sanatının önemli bir sanat hareketi olmasına öncülük etmiştir.

Noktalardan Oluşan Parktaki İnsanlar : Grande Jatte Adası'nda Bir Pazar Öğleden Sonrası. Fransız ressam Georges Seurat'ın 1886 yılında tamamladığı tablosu. Bu eser, ondokuzuncu yüzyıl sonları ve yirminci yüzyıl başlarında Fransız art izlenimci ressamlar tarafından yaygın olarak kullanılan noktacılık tekniğinin en iyi orneklerinden biri kabul edilir.

Çığıran Yüz : Edvard Munch'ın Çığlık resmi.

Eriyen Saatler : Salvador Dali'nin Belleğin Azmi resmi.

Bölüm çevirisi hakkında düşüncelerinizi çevirmenlerimizle paylaşın, çeviriyi değerlendirin.

Kevin (Probably) Saves the World Kevin (Probably) Saves the World Dizinin profil sayfasına git. Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

/ Dizinin diğer bölümleri

Hata bildir!

Bölüm hakkında ne dediler?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

- Yorumlar yükleniyor. Lütfen bekleyiniz...

Çeviri Değerlendirmeleri


  • Bu haftanın popüler dizileri
  • Power Power 5. sezon 7. bölüm
  • Ballers Ballers 4. sezon 1. bölüm
  • Better Call Saul Better Call Saul 4. sezon 2. bölüm
  • Snowfall Snowfall 2. sezon 5. bölüm