"ne zaman bir erkek yanlış bir şey yapmadım derse yanlış bir şey yapmıştır." -teen wolf
Manifest
Devam Ediyor

Manifest dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Manifest

Gizemli bir şekilde ortadan kaybolan bir uçak, yıllar sonra hiçbir şey olmamış gibi geri döner. Uçağın içindeki yolcular, kaldıkları yerden devam etmek için sevdiklerinin kapılarını çalar ancak geride kalan yakınları için aslında yıllar geçmiştir. Michaela Stone (Melissa Roxburgh) erkek kardeşi ve yeğeni ile birlikte seyahate çıkar. Ben Stone (Josh Dallas) çift yumurta ikizi çocuklara sahiptir. İkizlerden Saanvi (Parveen Kaur) tedavisi olmayan bir kanser hastalığına yakalanmıştır. Halası ve babası ile birlikte Saanvi uçakta bir sarsıntı yaşar. Uçak sarsıntı sonucu yere acil iniş yapar. Uçak iniş yaptıktan sonra yolcuları indirirler ve FBI olaya dahil olur. Yolculara yaklaşık olarak 5.5 yıldır kayıp oldukları söylenir. Yolcular yere indiklerinde ailelerine kavuşurlar. İkizlerden birisi diğerinden daha büyümüştür. Ben ve Michaela kafalarının içerisinde bir ses duymaya başlarlar. Bu sesi duyan yolcular sadece onlar değildir. Dizi 24 Eylül 2018 tarihinde NBC ekranlarında pilot bölümünü yayınlayacak. Eğer dizi çok beğenilirse devamı gelecek.
-Klişe gibi gelebilir bazılarına ama gerçekten şans vermek lazım ben severim çünkü böyle konuları, uçak denince aklıma Lost geldi umarım o tarzda gizemli ve olayların birbirine bağlanışı ''hass'' çektirecek türde olur. Ayrıca bu dizinin yorumlarına baktığımda LOST ve Resurrection karışımı olduğu için hayranlar çıldırmıştı, hadi bakalım tutacak gibi dizi..
Hikayenin devamını oku
Manifest Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizinin forumundan son başlıklar

Bu dizi için hiç forum konusu bulunmuyor.
Sen bir tane oluştur!
Forumdan diğer başlıklar 0 başlık, mesaj

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

- Yorumlar yükleniyor. Lütfen bekleyiniz...